PŘÍPRAVNÉ SOUSTŘEDĚNÍ

+ KURZ BĚHU NA LYŽÍCH

REGISTROVAT

Proč?

Nejdůležitější soustředění sezony. Pokročilé děti v běhu na lyžích se musí před závodní sezonou vyjezdit a dostat se do lyžařské kondice.

 

Nováčky učíme od základů naší propracovanou metodikou běhu na lyžích. Nejdříve se učí na lyžích pohybovat a sjíždění z kopce (pluh, smyky, odšlapy atd.). Následně se učíme základy techniky běhu na lyžích - klasické metody. Děti učíme techniku formou her a krátkých výletů po okolí.

 

Zaručujeme, že po týdnu nováčkové budou umět lyžovat.

 

10. - 17. 12. 2022

Místo:    Vítkovice - Horní Mísečky, Krkonoše

Chalupa u Horníků - mapa

pronájem celé chalupy

5 900 Kč

č.ú.:    228567927/0600     zaslat do:    30. 10. 2022

do zprávy:   celé jméno účastníka, název soustředění

 

V ceně je zahrnutu ubytování, doprava, snídaně, svačiny, přílohy k hlavním chodům, pitný režim, lůžkoviny, odměna trenérům, servis lyží, parkovné, obecní poplatek, střelivo, pronájem střelnice a vstup na tratě na lyžích.

 

Místo:

Sraz:

Návrat:

Doprava:

Kapacita:

Režim dne:

Soupis věcí:

Jiné:

Trenéři:

Chalupa se nachází na samotě u Vítkovic v Krkonoších v krásném údolí meandrů potoka Jizerka, 30 metrů od silnice, která spojuje Jilemnici s Horními Mísečkami. Vzdálenost od Jilemnice je deset kilometrů a od Horních Míseček osm kilometrů. To je pro nás ideální z důvodu, že v Jilemnici osvětlený Všesportovní areál Hraběnka s profesionální střelnicí a dráhou na kolečkové lyže. Horní Mísečky jsou naopak nejideálnější zimní areál běhu na lyžích v přípravném období v ČR kvůli nadmořské výšce s biatlonovou střelnicí. Čtyři pokoje mají WC, sprchu, umyvadlo a jeden pokoj má koupelnu v přízemí  s vanou, WC, pračkou a sušičkou. V přízemí se nachází prostorná kuchyň s možností vařit na kamnech i plotně. Je plně vybavená indukčním sporákem, myčkou, mikrovlnku, varnou konvicí, toustovačem, překapávačem, mixérem, vybavením na vaření. Společenská místnost je vytápěná bytelnými kamny a nabízí prostor pro zábavu – ping pong, šipky, tabule na kreslení.

 

 

10. 12. 2022 v 10.00, parkoviště Kaufland Trnovany

 

 

17. 12. 2022 mezi 16.00 - 18.00, parkoviště Kaufland Trnovany

 

 

Doprava je zajištěna pro 24 dětí třemi dodávkami a jedním osobním vozem.

 

 

24 dětí

 

 

07.30     rozcvička

08.00    snídaně

09.30 - 11.30 trénink

12.00     oběd

14.30 - 17.00 trénink

18.30     večeře

19.00     samo studium

20.00    večerní program

21.00     hygiena

21.30     na vlastních pokojích

22.00    večerka

 

 

Zimní bunda, sluneční brýle, 2x čepice, šátek/kukla, 2x rukavice na běh na lyžích, funkční prádlo, týmové oblečení - spodní a horní díl kombinézy, bunda, kalhoty, vesta, vak na lyže a hole, upínací pásky na lyže, boty klasika, lyže klasika, hůlky klasika, žáci set skate (boty, lyže, hůlky), spodní prádlo, trička, mikina, tepláky, přezuvky, zimní boty, boty na běhání, bidon na běh na lyžích, hygiena, podklady k učení.

 

Kartička pojištěnce v kopii, alergici - inhalátory, léky s rozpisem, potvrzení o bezinfekčnosti, platný PCR test nebo očkovací certifikát (pokud to bude ministerstvo zdravotnictví požadovat), sportovní lékařská prohlídka (platnost jeden rok).

 

 

Podepsat lihovou fixou lyže, hůlky a upínací pásky. Týmového oblečení si označit vlastním znakem na cedulce. Vak na lyže označit viditelným štítkem se jménem.

 

 

Jiří Růžička, Marek Růžička, Kateřina Jahnová, Dan Dziubalo

 

Vedoucí, zdravotník:  Jiří Růžička

 

Pořadatel:  Severočeská biatlonová akademie, z.s.

Přihláška: PŘÍPRAVNÉ SOUSTŘEDĚNÍ + KURZ BĚHU NA LYŽÍCH

REGISTROVAT

Severočeská biatlonová akademie z.s.,

Kollárova 1879/11, 415 01 Teplice

 

Bc. Jiří Růžička

tel.: +420 603 811 485

 

info@scba.cz